See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: „Integracja i rozbudowa systemu informatycznego SPZOZ w Parczewie połączona z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa” realizowanego w ramach Inwestycji D 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (...)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie niżej wymienionego sprzętu i oprogramowania: Część 1: 1. Rozbudowa systemu informatycznego do obsługi EDM i procesów medycznych - 1 komplet 2. eZWM (Zlecenia Na Zaopatrzenie w Wyroby Medyczne) – 1 sztuka 3. Zakażenia – 1 sztuka 4. eZLA (eZwolnienia Lekarskie) – 1 sztuka 5. eKRN+ - 1 sztuka 6. GUS API - 1 sztuka 7. Integracja IRIS – 1 sztuka 8. Active Directory – 1 sztuka 9. Szkolenia 100 godzin w zakresie rozbudowy systemu informatycznego do obsługi EDM i procesów medycznych 10. Oprogramowanie bazodanowe – utrzymanie - 1 komplet 11. Digitalizacja Dokumentacji Medycznej - 1 sztuka 12. PACS VNA (Diagnostyka Obrazowa) - 1 sztuka 13. Integracja Z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) – 1 sztuka Część 2 1. Serwer do wirtualizacji - 2 sztuki 2. Oprogramowanie do wirtualizacji - 1 sztuka 3. Serwer bazodanowy - 1 sztuka 4. Serwer bazodanowy - 1 sztuka 5. Macierz blokowa - 2 sztuki 6. Macierz obiektowa - 1 sztuka 7. Biblioteka taśmowa - 1 sztuka 8. Serwer pocztowy -1 sztuka 9. Oprogramowanie serwera poczty wraz z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym - 1 stuka 10. Serwer backupu - 1 sztuka 11. Przełącznik rdzeniowy - 2 sztuki 12. Przełącznik do sieci pamięci masowej - 2 sztuki 13. Przełącznik dostępowy – 15 sztuk 14. Punkt Dostępowy – 10 sztuk 15. Zasilanie awaryjne (UPS) – 2 sztuki 16. Oprogramowanie serwerowych systemów operacyjnych wraz licencjami dostępowymi - 1 komplet 17. Notebook do zarządzania – 4 sztuki 18. Tablet - 10 sztuk 19. Usługa wdrożeniowa 20. Skaner - 2 sztuki 21. System kopii zapasowych – 1 sztuka 22. Zapora sieciowa – 2 sztuki 23. Ochrona poczty e-mail - 1 komplet 24. Ochrona stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR) - 1 komplet 25. Rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem sieci – 1 sztuka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danej części.
Vorherige Bekanntmachung: 33310-2026
Interne Kennung: SPZOZ.ZP.3520.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa oprogramowania
Beschreibung: Część 1: 1. Rozbudowa systemu informatycznego do obsługi EDM i procesów medycznych - 1 komplet 2. eZWM (Zlecenia Na Zaopatrzenie w Wyroby Medyczne) – 1 sztuka 3. Zakażenia – 1 sztuka 4. eZLA (eZwolnienia Lekarskie) – 1 sztuka 5. eKRN+ - 1 sztuka 6. GUS API - 1 sztuka 7. Integracja IRIS – 1 sztuka 8. Active Directory – 1 sztuka 9. Szkolenia 100 godzin w zakresie rozbudowy systemu informatycznego do obsługi EDM i procesów medycznych 10. Oprogramowanie bazodanowe – utrzymanie - 1 komplet 11. Digitalizacja Dokumentacji Medycznej - 1 sztuka 12. PACS VNA (Diagnostyka Obrazowa) - 1 sztuka 13. Integracja Z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) – 1 sztuka
Interne Kennung: SPZOZ.ZP.3520.12.2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa sprzętu i oprogramowania
Beschreibung: Część 2 1. Serwer do wirtualizacji - 2 sztuki 2. Oprogramowanie do wirtualizacji - 1 sztuka 3. Serwer bazodanowy - 1 sztuka 4. Serwer bazodanowy - 1 sztuka 5. Macierz blokowa - 2 sztuki 6. Macierz obiektowa - 1 sztuka 7. Biblioteka taśmowa - 1 sztuka 8. Serwer pocztowy -1 sztuka 9. Oprogramowanie serwera poczty wraz z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym - 1 stuka 10. Serwer backupu - 1 sztuka 11. Przełącznik rdzeniowy - 2 sztuki 12. Przełącznik do sieci pamięci masowej - 2 sztuki 13. Przełącznik dostępowy – 15 sztuk 14. Punkt Dostępowy – 10 sztuk 15. Zasilanie awaryjne (UPS) – 2 sztuki 16. Oprogramowanie serwerowych systemów operacyjnych wraz licencjami dostępowymi - 1 komplet 17. Notebook do zarządzania – 4 sztuki 18. Tablet - 10 sztuk 19. Usługa wdrożeniowa 20. Skaner - 2 sztuki 21. System kopii zapasowych – 1 sztuka 22. Zapora sieciowa – 2 sztuki 23. Ochrona poczty e-mail - 1 komplet 24. Ochrona stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR) - 1 komplet 25. Rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem sieci – 1 sztuka
Interne Kennung: SPZOZ.ZP.3520.12.2025 - Część 2