2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft 365 licenties Texel 2025
Beschreibung: Binnen de kantoorautomatisering van de Aanbestedende dienst wordt gebruik gemaakt van Microsoft producten als standaard voor de informatiehuishouding. Er is op dit moment geen sprake van een overeenkomst met Microsoft. De licenties worden nu op maandbasis afgenomen van een Microsoft Direct CSP. De Aanbestedende dienst start deze aanbesteding om een nieuwe overeenkomst te sluiten conform het GT framework dat tussen de VNG en Microsoft is overeengekomen eind 2022. Daarnaast wil de Aanbestedende dienst de mogelijkheid behouden om ook licenties buiten het GT framework af te nemen. De ambtelijke organisatie van de gemeente Texel bestaat uit verschillende afdelingen en omvat circa 200 medewerkers. Voor interne en externe samenwerking worden circa 350 netwerkaccounts benut. Gezien het feit dat Aanbestedende dienst de mogelijkheid wil behouden om licenties buiten het GT framework onder te brengen onder deze raamovereenkomst wordt de totale raming geschat op maximaal € 800.000,- over 4 jaar genomen. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Als gevolg van interne besluitvorming kan mogelijk de komende jaren meer software worden afgenomen dan op dit moment kan worden voorzien. Aan de opdrachtwaarde en de maximale waarde kunnen geen rechten worden ontleend. De Raamovereenkomst biedt geen afname- en/of garantieverplichting.
Interne Kennung: 3537534
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De voorkeur is om met partijen binnen Nederland een overeenkomst te sluiten. Er is geen grensoverschrijdend belang. Het is wel toegestaan voor partijen buiten Nederland om in te schrijven. De kans daarop is klein, omdat er conform het GT Framework van de VNG moet worden ingeschreven. Vanwege deze beperking acht de aanbestedende dienst het niet noodzakelijk om een niet-openbare procedure te starten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Microsoft 365 licenties
Beschreibung: Binnen de kantoorautomatisering van de Aanbestedende dienst wordt gebruik gemaakt van Microsoft producten als standaard voor de informatiehuishouding. Er is op dit moment geen sprake van een overeenkomst met Microsoft. Gezien het feit dat Aanbestedende dienst de mogelijkheid wil behouden om licenties buiten het GT framework onder te brengen onder deze raamovereenkomst wordt de totale raming geschat op maximaal € 800.000,- over 4 jaar genomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging