14919-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinsoftwarepaket – Podniesienie bezpieczeństwa i rozbudowa systemu telemedycyny z teleradiologią w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego (oprogramowanie + sprzęt)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodniesienie bezpieczeństwa i rozbudowa systemu telemedycyny z teleradiologią w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego (oprogramowanie + sprzęt)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu telemedycyny z teleradiologią w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego (oprogramowanie + sprzęt) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung715703-2025
Interne KennungDZP.2347.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001