2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektów planu urządzenia lasu na okres 2027–2036 dla Nadleśnictw Konin i Pniewy wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektów planu urządzenia lasu na okres 2027–2036 dla Nadleśnictw Konin i Pniewy wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 6a i 6b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 769325-2024
Interne Kennung: ZI.270.02.01.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej , w sposób określony w art. 63 ust. 1 PZP Zamawiający zgodnie z art. 138 ust.4 PZP wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP tj. z 35 dni na 30 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 71351500 Bodenuntersuchungen, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw Konin, Pniewy wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko i obszary Natura 2000.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części zamówienia nr 1 został zawarty w załączniku nr 6a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie projektów planu urządzenia lasu na okres 2027–2036 dla Nadleśnictw Konin i Pniewy wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko. Powierzchnia Nadleśnictwa Konin - powierzchni ogólnej 14 367,24 ha i zasięgu terytorialnym 1 337,42 km2, Nadleśnictwa Pniewy o powierzchni ogólnej 15 612,56 ha i zasięgu terytorialnym 904,10 km2 Projekt planu urządzenia lasu należy wykonać zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu, stanowiącą załącznik do Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 14 grudnia 2023 r. z późniejszymi zmianami oraz wytycznymi i ustaleniami Komisji Założeń Planu, zawartymi w załączonym protokole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 6a do SWZ.
Interne Kennung: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw Konin, Pniewy wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko i obszary Natura 2000.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części zamówienia nr 2 został zawarty w załączniku nr 6b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców. Powierzchnia Nadleśnictwa Syców: o powierzchni leśnej (zalesionych, niezalesionych oraz związanych z gospodarką leśną 21 515,06 ha i zasięgu terytorialnym 1 033,12 km2.
Interne Kennung: Wykonanie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Syców.