See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego – śmieciarki z zabudową dwukomorową dzieloną 50/50
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego – śmieciarki dwukomorowej z podziałem 50/50 na potrzeby Zakładu Oczyszczania Miasta Miejskiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Oleśnicy. 2. 3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 497019-2024
Interne Kennung: TO-7ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück