See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1. Corrosiebehandeling Citadis I (Preventief en Correctief) en Citadis II (Preventief)
Beschreibung: De huidige vloot Citadis I en II voertuigen van RET dient preventie en correctieve corrosiebehandelingen te ondergaan. Hiertoe dienen de voertuigen deels dan wel geheel gede-assembleerd en na behandeling ge-assembleerd te worden overeenkomstig de specifieke Citadis I en II voertuigspecificaties. corrosiebehandeling preventief op 110 tram voertuigen Corrosiebehandeling preventief en correctief op 57 tram voertuigen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Corrosie behandeling Citadis I en II
Beschreibung: Corrosie behandeling Citadis I en II worden preventieve en correctieve behandelingen uitgevoerd Corrosiebehandeling van 110 tram voertuigen
Interne Kennung: 1