2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten voor het zetten en drukken van de parlementaire stukken
Beschreibung: Zetten en drukken van de parlementaire stukken van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement en van de Verenigde Vergadering van de Gemeenschappelijke Gemeenschapscommissie
Interne Kennung: P/2025/A-510
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822000 Satzarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P/2025/A-510 - 1
Beschreibung: Brussels Hoofdstedelijk Parlement / Verenigde Vergadering van de Gemeenschappelijke Gemeenschapscommissie
Interne Kennung: 1