14939-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w wysokości 4 300 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w roku 2024”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w wysokości 4 300 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w roku 2024”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego, w walucie polskiej do wysokości 4 300 000,00 zł, (słownie: cztery miliony trzysta tysięcy złotych 00/100), przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w roku 2024.
Vorherige Bekanntmachung: 669256-2024
Interne Kennung: ZP.IOS.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001