See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI WEWNĘTRZNEJ I ZEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W KATOWICACH ORAZ PODLEGŁYCH JEJ PROKURATUR REJONOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej obiektów Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz podległych jej prokuratur rejonowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 1: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Bytomiu przy ul. Sądowej 2, 41-900 Bytom; Część 2: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Chorzowie przy Pl. Piastowskim 17, 41-500 Chorzów; Część 3: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej Katowice–Północ w Katowicach przy ul. Pocztowej 8, 40-002 Katowice; Część 4: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej Katowice–Wschód w Katowicach przy ul. Kolistej 25, 40-486 Katowice; Część 5: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mikołowie przy ul. Kard. Wyszyńskiego 13, 43-190 Mikołów; Część 6: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 4a, 41-400 Mysłowice; Część 7: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Pszczynie przy ul. Stefana Batorego 10, 43-200 Pszczyna; Część 8: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Siemianowicach Śląskich przy ul. 1go Maja 11, 41-100 Siemianowice Śląskie; Część 9: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Tychach przy ul. Wojska Polskiego 8, 43-100 Tychy; Część 10: Usługi sprzątania części wewnętrznej nieruchomości położonej w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 31, 40-042 Katowice, siedziby Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz siedziby Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe w Katowicach i Prokuratury Rejonowej Katowice – Zachód w Katowicach. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia co wypełnia przesłanki z art. 246 ust. 2 Pzp.
Interne Kennung: 3015-7.261.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Bytomiu przy ul. Sądowej 2, 41-900 Bytom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Bytomiu przy ul. Sądowej 2, 41-900 Bytom. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Chorzowie przy PL. Piastowskim 17, 41-500 Chorzów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Chorzowie przy PL. Piastowskim 17, 41-500 Chorzów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej Katowice – Północ w Katowicach przy ul. Pocztowej 8, 40-002 Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej Katowice – Północ w Katowicach przy ul. Pocztowej 8, 40-002 Katowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej Katowice–Wschód w Katowicach przy ul. Kolistej 25, 40-486 Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej Katowice–Wschód w Katowicach przy ul. Kolistej 25, 40-486 Katowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mikołowie przy ul. Kard. Wyszyńskiego 13, 43-190 Mikołów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mikołowie przy ul. Kard. Wyszyńskiego 13, 43-190 Mikołów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 4a, 41-400 Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 4a, 41-400 Mysłowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Pszczynie przy ul. Stefana Batorego 10, 43-200 Pszczyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Pszczynie przy ul. Stefana Batorego 10, 43-200 Pszczyna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Siemianowicach Śląskich przy ul. 1-go Maja 11, 41-100 Siemianowice Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Siemianowicach Śląskich przy ul. 1-go Maja 11, 41-100 Siemianowice Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Tychach przy ul. Wojska Polskiego 8, 43-100 Tychy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Tychach przy ul. Wojska Polskiego 8, 43-100 Tychy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Usługi sprzątania części wewnętrznej nieruchomości położonej w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 31 – siedziby Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz siedziby Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe w Katowicach i Prokuratury Rejonowej Katowice – Zachód w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi sprzątania części wewnętrznej nieruchomości położonej w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 31 – siedziby Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz siedziby Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe w Katowicach i Prokuratury Rejonowej Katowice – Zachód w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ