1494-2024 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Dostawa wyposażenia do pracowni systemów górniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni systemów górniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni systemów górniczych w ramach projektu „Branżowe Centrum Umiejętności Górniczych w Rybniku” z podziałem na zadania: Zadanie 1 (załącznik 7A). Dostawa urządzeń i przewodów układu wizualizacji przenośnika taśmowego oraz przenośnika zgrzebłowego. Zadanie 2 (załącznik 7B). Dostawa montaż i uruchomienie zintegrowanego systemu łączności telefonicznej i dyspozytorskiego systemu łączności alarmowo zgłoszeniowej. Zadanie nr 3 (załącznik 7C). Dostawa montaż i uruchomienie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa. Opis wymagań dla każdego z zadań został zawarty w załącznikach do SWZ od nr 7A – 7C. Minimalny okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 36 miesięcy (w przypadku zaoferowania krótszego terminu, oferta zostanie odrzucona zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp ponieważ jej treść będzie niezgodna z warunkami zamówienia).Termin usunięcia wad do 14 dni. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń i przewodów układu wizualizacji przenośnika taśmowego oraz przenośnika zgrzebłowego.
Beschreibung: Dostawa urządzeń i przewodów układu wizualizacji przenośnika taśmowego oraz przenośnika zgrzebłowego. 1. Dostawa urządzeń i przewodów układu wizualizacji przenośnika taśmowego oraz przenośnika zgrzebłowego. 2. Urządzenia przeznaczone są do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych, w pomieszczeniach ze stopniem „a”, „b” lub „c” niebezpieczeństwa wybuchu metanu oraz zaliczanych do klasy A lub B zagrożenia wybuchem pyłu węglowego. 3. Wykonanie dokumentacji technicznej układu wizualizacji. 4. Nadzór nad montażem i uruchomieniem oferowanego układu. 5. W celu unifikacji urządzeń, wszystkie dostarczone urządzenia układy sterowania, sygnalizacji, łączności głośnomówiącej i blokad muszą składać się z urządzeń tego samego producenta. 6. Wszystkie zastosowane przy realizacji zamówienia materiały i urządzenia będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe. 7. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad prawnych i nie naruszać praw majątkowych osób trzecich.
Interne Kennung: ZST.251.3.2023.BCU.zad1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa montaż i uruchomienie zintegrowanego systemu łączności telefonicznej i dyspozytorskiego systemu łączności alarmowo zgłoszeniowej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy tj. nieużywany i pochodząca z bieżącej produkcji. Elementy i podzespoły wykorzystane do produkcji nie mogą być wcześniej używane lub regenerowane. 2. Do przedmiotu zamówienia musi zostać opracowana dokumentacja projektowa. 3. Dostawa musi obejmować: - zintegrowany system łączności alarmowo-zgłoszeniowej - pulpit łączności telefonicznej, dyspozytorskiej i alarmowania, - sygnalizatory alarmowe z funkcją telefoniczną – 8szt (współpracujące z integrowanym systemem łączności alarmowo-zgłoszeniowej) - cyfrowe systemowe aparaty telefoniczne - 2szt - przełącznica naścienna z techniką przyłączania bez lutowania - system zasilania dla projektowanych urządzeń
Interne Kennung: ZST.251.3.2023.BCU.zad2
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa montaż i uruchomienie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy tj. nieużywany i pochodząca z bieżącej produkcji. Elementy i podzespoły wykorzystane do produkcji nie mogą być wcześniej używane lub regenerowane. 2. Do przedmiotu zamówienia musi zostać opracowana dokumentacja projektowa. 3. Dostawa musi obejmować: - zintegrowany system bezpieczeństwa, zbudowa-ny na bazie dwóch niezależnych systemów teleme-trycznych. - stanowisko nadzoru systemu wraz z komputerem PC - czujniki tlenku węgla współpracujące z dostarcza-nymi centralami telemetrycznymi – 7szt - metanomierze mikroprocesorowe współpracują-ce z dostarczanymi centralami telemetrycznymi – 5szt - kable teletechniczne -skrzynki teletechniczne
Interne Kennung: ZST.251.3.2023.BCU.zad3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen