2. Verfahren
Verfahren
Titel: Založení ÚSES na vybraných lokalitách obce Sudice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace prvků, které budou plnit významnou krajinotvornou, ekologickou a protierozní funkci. Předmětem zakázky je založení skladebných částí ÚSES v jižní části katastru obce Sudice. K realizaci bylo zadavatelem vybráno celkem 5 parcel, na kterých budou založeny 2 místní biocentra a 4 části místního biokoridoru. Jednotlivé skladebné části ÚSES byly vymezeny v Plánu společných zařízení Komplexní pozemkové úpravy, ze kterého je také převzato označení řešených prvků. Biocentrum LBC 1 je vymezeno západně od obce na parcele č.892 mezi Oldřišovským potokem a silnicí III.třídy vedoucí do Polska. Biocentrum LBC 2 je situováno východně od obce v nivě Oldřišovského potoka a řešena je jeho část na parcele 786 označená jako LBC 2 b. Na LBC 2b navazuje LBK 3f, pro který byly vymezena parcela č.916. Další chybějící části LBK 3 (úseky c,d,e) jsou jižně od obce na parcelách č.800 a 856. Všechny parcely jsou v majetku obce. Obec Sudice leží u hranice s Polskem v Opavské pahorkatině v okrese Opava v Moravskoslezském kraji. Předmětem veřejné zakázky je dále - zhotovení projektové dokumentace skutečného provedení, - provedení 3 leté následné péče dle harmonogramu uvedeného v návrhu smlouvy o dílo (Příloha č. 3 Zadávací dokumentace) - jménem zadavatele zajištění potřebných rozhodnutí, např. povolení ke zvláštnímu užívání komunikací, souhlas se zásahem do zeleně, povolení záboru veřejného prostranství, oznámení na OIP apod., budou-li potřeba.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1