149431-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Zapory Sieciowe HA wraz z modułami i licencjami, moduły, oprogramowanie zwiększające ochronę poczty e-mail oraz System Kopii Zapasowych wraz z systemem (pozwalającym na wykorzystanie chmury jako środowiska produkcyjnego w sytuacji, gdy podstawowe środowisko staje się niedostępne)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapory Sieciowe HA wraz z modułami i licencjami, moduły, oprogramowanie zwiększające ochronę poczty e-mail oraz System Kopii Zapasowych wraz z systemem (pozwalającym na wykorzystanie chmury jako środowiska produkcyjnego w sytuacji, gdy podstawowe środowisko staje się niedostępne)
BeschreibungPostępowanie dotyczy programu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach: 1) inwestycji D1.1.2 przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w ramach projektu. 2) projektu: przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie. 3) zadania: zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu. W zakresie części 1, przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i gwarancją na 36 miesięcy: - Urządzenie UTM 2 szt., - Firewall przeznaczony do wewnętrznej segmentacji sieci 2 szt. wraz z licencjami, - System analizy i gromadzenia logów wraz z licencjami - 1 szt., - System Ochrony Poczty - wraz z licencjami, - System autentykacji dwuskładnikowej - wraz z licencjami i tokenami, - System wykrywania zagrożeń wraz z licencjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1.1 do SWZ. W zakresie części 2, przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie środowiska kopii wyniesionej, składającego się z serwera backup, 2 x zasób dyskowy z funkcją deduplikacji i wirtualizatora z uruchomieniem i testowaniem procedur odtworzeniowych, zapewnieniem uruchomienia systemów wraz z gwarancją utrzymania środowiska na 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung41580-2026
Interne KennungDZP-271-65/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelZapory Sieciowe HA wraz z modułami i licencjami, moduły, oprogramowanie zwiększające ochronę poczty e-mail
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i gwarancją na 36 miesięcy: - Urządzenie UTM 2 szt., - Firewall przeznaczony do wewnętrznej segmentacji sieci 2 szt. wraz z licencjami, - System analizy i gromadzenia logów wraz z licencjami - 1 szt., - System Ochrony Poczty - wraz z licencjami, - System autentykacji dwuskładnikowej - wraz z licencjami i tokenami, - System wykrywania zagrożeń wraz z licencjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1.1 do SWZ.
Interne KennungDZP-271-65/25 - cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
LosLOT-0002
TitelSystem Kopii Zapasowych wraz z systemem (pozwalającym na wykorzystanie chmury jako środowiska produkcyjnego w sytuacji, gdy podstawowe środowisko staje się niedostępne)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie środowiska kopii wyniesionej, składającego się z serwera backup, 2 x zasób dyskowy z funkcją deduplikacji i wirtualizatora z uruchomieniem i testowaniem procedur odtworzeniowych, zapewnieniem uruchomienia systemów wraz z gwarancją utrzymania środowiska na 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1.2 do SWZ.
Interne KennungDZP-271-65/25 - cz.2
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software