2. Verfahren
Verfahren
Titel: Re-integratie instrument
Beschreibung: Het re-integratie instrument moet bijdragen om zoveel mogelijk inwoners van de gemeenten Schiedam, Vlaardingen en Maassluis die zich melden voor het aanvragen van een uitkering uitkering, géén beroep te laten doen op een bijstandsuitkering Euro 9.000.000,00
Interne Kennung: SOW-SD-2025-08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het re-integratie instrument moet bijdragen om zoveel mogelijk inwoners van de gemeenten Schiedam, Vlaardingen en Maassluis die zich melden voor het aanvragen van een uitkering uitkering, géén beroep te laten doen op een bijstandsuitkering.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen extra opties