149449-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Jeugdhulp met verblijf Zuidoost Utrecht
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJeugdhulp met verblijf Zuidoost Utrecht
BeschreibungZorg in ZOU is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten ten behoeve van Jeugdhulp met verblijf voor de gemeenten: Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede en Zeist (ZOU). -
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare procedure met dialoogsessies.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1