2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pavilon akutní psychiatrické péče v Ostrově - stavba
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nového modulárního pavilonu psychiatrie v Nemocnici Ostrov s.r.o. Pavilon bude mít 3 nadzemní podlaží o půdorysné ploše cca 1.100 m2, každé patro bude sestaveno z 66 modulů (celkem 198 modulů). V 1.NP bude navíc 1 kontejner jako propojovací krček se stávajícím objektem. Pavilon bude částečně podsklepený a částečně posazen na vyšších základech z důvodu nerovnosti terénu. Fasáda bude z běžného kontaktního zateplovacího systému, střecha nepochozí. Výplně otvorů převážně z plastu. Předmět plnění je vymezen projektovou dokumentací, která je součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung: PEH001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0003