See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wytworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wytworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie w podziale na części: Część 1: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg; Część 2: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg; Część 3: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg; Część 4: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg; 3. CPV: 90500000-2 usługi związane z odpadami 90511000-2 usługi wywozu odpadów 4. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów na poziomie: 3 000 Mg dla każdej części zamówienia. 5. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 6. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 8. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 8 SWZ. 10. Przedmiotowe zamówienie musi być 560907-2024 Page 2/15 wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga: - odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub, - sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 12. Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1465 ze zm.), osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia – w odniesieniu do usługi transportu odpadów. Szczegółowy opis dotyczący zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę określono w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 SWZ. 13. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, które mogą obejmować aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenia zamówienia wyłącznie przez wykonawców o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 15. Przedmiotowe zamówienie, uwzględnia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. - Zamawiający przewiduje procedurę z art. 139 ust 1 ustawy Pzp. — Szczegółowe informacje dot. RODO zawiera SWZ, — Szczegółowe informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów oraz opis sposobu przygotowania oferty opisane są w SWZ w punkcie 13. - Niniejsze zamówienie nie obejmuje opcji, — Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z wykorzystaniem aukcji elektronicznej. — Zamawiający Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia o którym mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług w zakresie obejmującym odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Całkowita wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu usług została uwzględniona przy obliczeniu wartości niniejszego zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na maksymalnie 2 części zamówienia.
Interne Kennung: ZGOK.P/04/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty)z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie w podziale na części: Część 1: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg 2. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów na poziomie: 3 000 Mg dla każdej części zamówienia . 3. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 6. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia.
Interne Kennung: ZGOK.P/04/2024-1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty)z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie w podziale na części: Część 2: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg 2. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów na poziomie: 3 000 Mg dla każdej części zamówienia . 3. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 6. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia.
Interne Kennung: ZGOK.P/04/2024-2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Część 3: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg 2. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów na poziomie: 3 000 Mg dla każdej części zamówienia . 3. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 6. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia.
Interne Kennung: ZGOK.P/04/2024-3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty)z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie w podziale na części: Część 4: Odbiór i zagospodarowanie min. 3 000 Mg odpadów o kodzie 19 12 12 - szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania: min 3 000 Mg – max. 3 500 Mg 2. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów na poziomie: 3 000 Mg dla każdej części zamówienia . 3. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 6. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia.
Interne Kennung: ZGOK.P/04/2024-4