2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie Miasta Zabrze Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego Część II Zamówienia – Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego Część III Zamówienia - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Ubezpieczenie Miasta Zabrze”: Część I Zamówienia – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego Część II Zamówienia – Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego Część III Zamówienia. - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.2.2026.JP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zamówienia – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Ubezpieczenie Miasta Zabrze”: Część I Zamówienia – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część I Zamówienia – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zamówienia – Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Ubezpieczenie Miasta Zabrze”: Część II Zamówienia – Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część II Zamówienia – Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zamówienia - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Ubezpieczenie Miasta Zabrze”: Część III Zamówienia - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część III Zamówienia - Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen