See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-03
Beschreibung: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-11-03 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 706650-2024
Interne Kennung: 702401502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702500378
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Zakład Usług Mechanicznych Grabas S.J. w zakresie zadania nr 14 w pozycji 11
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702500377
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą SIGMA S.A. w zakresie zadania nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13 oraz 14 w pozycji 1–10, 12-18, 20-24 i 27-29
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702500379
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne WREMGÓR Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 9 oraz 14 w pozycji 19