2. Verfahren
Verfahren
Titel: OJ-79-04-50629 VÝMĚNA LOŽISEK HORKOVODU
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka 200 ks nových kluzných ložisek a dále provedení postupné výměny a repase 1957 ks kluzných ložisek, a to pro zajištění funkčnosti ložisek nutné pro správné posuvy a dilatace potrubní trasy horkovodního napaječe. V případě, že repase některého z ložisek nebude technicky možná, dodá vybraný zhotovitel nad rámec výše uvedeného další nová kluzná ložiska v odpovídajícím počtu a provede jejich výměnu. Nedílnou součástí je i zpracování a rozeslání oznamovacích listů vlastníkům dotčených pozemků, provedení přípravných prací, zajištění potřebného lešení a odpovídající mechanizace nutných pro provedení předmětu sektorové veřejné zakázky a zpracování požadované dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00024448
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo pro případ, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Smlouvy se Zhotovitelem, a které budou mít vliv na plnění Díla, jako jsou zejména: a) Změna termínu či doby realizace plnění z důvodů: • poruchy některé z navazujících technologií, • prodloužení termínů realizace akce, která je prováděna souběžně v místě plnění a ovlivňuje místo plnění prostorově, • prodloužení termínů realizace akce z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti, která je součástí plnění, a bylo ji možno provést až po odstávce předmětné technologie, • provozních, technologických a kapacitních možnosti využití místního technického vybavení a manipulačních prostředků, jako součinnost Objednatele. b) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. c) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících technologiích. d) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše. změnit Dodatkem tuto Smlouvu. Tuto změnu nelze považovat za podstatnou změnu práv a povinností vyplývajících ze Smlouvy ve smyslu ustanovení § 222, zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek v platném znění. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Smlouva byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Smlouva uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Smlouvu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v ZD.