2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Accountancydienstverlening
Beschreibung: Aanbesteding ten behoeve van Accountancydienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountancydienstverlening
Beschreibung: Europese aanbesteding Accountancydienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst gaat naar verwachting in op 1 juli 2025 en heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor Nuffic om de Overeenkomst twee (2) keer twee (2) jaar te verlengen.