2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dwóch (2) nowych pojazdów bezpylnych wyposażonych w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB - 2 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dwóch (2) nowych pojazdów bezpylnych wyposażonych w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB - 2 części. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych na 2 CZĘŚCI, przy czym jako część zamówienia traktuje się jedną (1) z dwóch (2) części, tj.: Część nr 1 – dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego pojazdu bezpylnego wyposażonego w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB; Część nr 2 – dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego pojazdu bezpylnego wyposażonego w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentach zamówienia. Zamawiający wymaga (dla każdej części), aby maksymalny termin realizacji dostawy nowego pojazdu bezpylnego, wyposażonego w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB, nie był dłuższy niż 112 dni kalendarzowych. Końcowy termin realizacji określi Wykonawca w swojej ofercie poprzez wskazanie ilości dni, w przeciągu których zrealizuje on dostawę pojazdu licząc od daty zawarcia umowy o zamówienie publiczne. Termin realizacji zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Okres leasingowania pojazdu: 48 miesięcy licząc od daty przekazania Zamawiającemu pojazdu do używania.
Interne Kennung: 7.T.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego pojazdu bezpylnego wyposażonego w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego pojazdu bezpylnego wyposażonego w urządzenie myjące z dozownikiem detergentu do mycia pojemników MGB. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2