See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het huren van graafmachines
Beschreibung: De stad Antwerpen heeft jaarlijks verscheidene graafmachines nodig. Deze omvatten zowel wielladers als graafkranen. Omdat de stad niet over alle mogelijke types graafmachines kan beschikken, worden deze gehuurd voor de nodige tijd. Deze opdracht omvat het huren van verschillende types machines gebruikt voor het behandelen van grond en groen zoals wielladers, graafmachines en kranen. Deze machines dienen gehuurd te kunnen worden voor periodes van 1 dag tot meerdere weken.
Interne Kennung: GAC_2025_03686
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03686 - 1
Interne Kennung: 1