2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begrazing met rondtrekkende schaapskudde langs de Damse Vaart.
Beschreibung: De diensten omvatten het inzetten van een geherderde schaapskudde voor de begrazing van de bermen langs de Damse vaart: op de linkeroever van de Gemeneweidestraat (Brugge) tot aan de grens met Nederland, en op de rechteroever vanaf de Rabattestraat (Damme) tot aan de grens met Nederland. De opdracht omvat tevens alle nodige administratieve en technische werkzaamheden die vereist zijn voor de begrazing, evenals de inrichtingswerken die nodig zijn om het terrein hiervoor geschikt te maken.
Interne Kennung: ARW-26-015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARW-26-015 - 1
Interne Kennung: 1