149755-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w tym: Komend Powiatowych Policji (KPP), Komisariatów Policji (KP) oraz Posterunków Policji (PP). 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 1 uPzp). 3. W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 uPzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania.
Interne KennungZP-2380/3/26/RK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 19 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Hermanów Hermanów 24n
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w tym: Komend Powiatowych Policji (KPP), Komisariatów Policji (KP) oraz Posterunków Policji (PP). 2. Szczegółowy wykaz jednostek podległych KWP w Łodzi oraz ilości pojemników zostały przedstawione w Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) – Formularzach cenowych, natomiast szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ – Wzorze umowy. 3. Podane ilości odpadów stanowią podstawę do wyliczenia ceny oferty złożonej w niniejszym postępowaniu. 4. Określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) ilości odpadów są ilościami szacunkowymi i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich przekazania Wykonawcy, a także nie mogą stanowić podstawy roszczeń ze strony Wykonawcy z tytułu niewyczerpania maksymalnej wartości umowy. 5. Faktyczna ilość odbieranych odpadów zależna będzie od rzeczywistych potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. 6. Odbiór odpadów będzie realizowany sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego i musi być potwierdzony przez osoby upoważnione przez Zamawiającego, które będą odpowiedzialne za kontrolę przebiegu wykonania umowy oraz za dokonanie odbioru jakościowego i ilościowego usług. 7. Minimalna wartość jaką Zamawiający zamierza zrealizować nie będzie mniejsza niż 70 % wartości określonej w § 9 ust. 1 zawartej umowy. 8. Usługi dla części nr 1 – 54 będą odbywać się zgodnie z częstotliwością usług podaną w Formularzach cenowych – Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części). 9. Termin wywozu odpadów komunalnych zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) oraz terminem ustalonym w Harmonogramie realizacji wywozu odpadów, lub w ciągu 3 dni roboczych od dnia telefonicznego zgłoszenia. 10. Harmonogram realizacji wywozu odpadów komunalnych zostanie uzgodniony po podpisaniu umowy z częstotliwością podaną w Formularzu cenowym – Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części). 11. W kolumnie „Częstotliwość wywozu” Zamawiający dopuszcza inny niż w w/w załączniku Harmonogram wywozu odpadów, jeżeli nie będzie to skutkować ograniczeniem zawartej w ofercie pojemności pojemników (wyrażonej w m3/litrach). 12. Wykonawca po ustaleniu Harmonogramu realizacji wywozu odpadów, powinien odbierać odpady komunalne w terminie wynikającym z ww. harmonogramu. 13. Wykonawca będzie odbierał odpady własnym transportem z miejsca wskazanego przez Zamawiającego, z terenu każdej jednostki. 14. Wykonawca zapewni/dostarczy odpowiednie pojemniki na odpady komunalne zmieszane, natomiast na odpady selektywne pojemniki lub worki. 15. Zbiórka odpadów będzie przebiegać w sposób selektywny tj. papier, szkło, tworzywa sztuczne + metal, BIO oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych według załącznika nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) – Formularza cenowego. Zamawiający dopuszcza warunkowo a) brak odbioru BIO lub innej z frakcji - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako odpad zmieszany; b) mieszanie frakcji selektywnej papier, metal + tworzywa sztuczne, szkło - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako frakcja zmieszane odpady opakowaniowe; c) odbiór odpadów zmieszanych - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako odpady zmieszane. 16. Czas na rozmieszczenie wszystkich pojemników/worków na terenie obiektów, które wymieniono w Formularzach cenowych – Załącznik nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) - do SWZ nie może przekroczyć 3 dni od momentu podpisania umowy. 17. Koszty: załadunku, transportu, dzierżawy pojemników oraz innych czynności koniecznych do należytego zrealizowania przedmiotu zamówienia, będą wkalkulowane w cenę jednostkową netto usługi. 18. Odbiór odpadów będzie odbywał się w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach pracy od 8:00 do 15:00. 19. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykonawca/podwykonawca zobowiązuje się, iż w okresie realizacji umowy będzie zatrudniał na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. – Kodeks pracy (pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277) wszystkie osoby wykonujące wszelkie czynności związane z realizacją usług odbioru i transportu odpadów komunalnych. Wymóg ten nie dotyczy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście usługi na rzecz Zamawiającego. Wraz ze złożeniem oferty Wykonawca składa oświadczenie dotyczący obowiązku zatrudnienia osób. 20. Uszczegółowienie wymogu oraz sankcje z tytułu jego niespełnienia zostały określone w § 7 i 10 wzoru umowy – Załącznik nr 8 do SWZ
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 19
LosLOT-0002
Titelczęść 20 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Pajęczno ul. 1-go Maja 52
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 20
LosLOT-0003
Titelczęść 21 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Piotrków Tryb. ul. Szkolna 30/38
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 21
LosLOT-0004
Titelczęść 22 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Grabica Grabica 85
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 22
LosLOT-0005
Titelczęść 23 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Sulejów ul. Szkolna 5
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 23
LosLOT-0006
Titelczęść 24 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Wolbórz ul. Warszawska 3
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 24
LosLOT-0007
Titelczęść 25 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Poddębice ul. Targowa 22
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 25
LosLOT-0008
Titelczęść 26 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Uniejów ul. Kościelnicka 38
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 26
LosLOT-0009
Titelczęść 27 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Krośniewice ul. B. Prusa 19
Interne KennungZP-2380/3/26/RK -część 27
LosLOT-0010
Titelczęść 28 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Kamieńsk ul. Ludowa 24
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 28
LosLOT-0011
Titelczęść 29 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Rawa Maz. ul. Kościuszki 23
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 29
LosLOT-0012
Titelczęść 30 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Biała Rawska ul. Jana Pawła II 36
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 30
LosLOT-0013
Titelczęść 31 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Sieradz ul. Sikorskiego 2
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 31
LosLOT-0014
Titelczęść 32 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Złoczew ul. Parkowa 12 b
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 32
LosLOT-0015
Titelczęść 33 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KMP Skierniewice ul. Sobieskiego 69
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 33
LosLOT-0016
Titelczęść 34 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z SOP ul. Łowicka 32a
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 34
LosLOT-0017
Titelczęść 35 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Andrespol ul. Brzezińska 6
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 35
LosLOT-0018
Titelczęść 36 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Konstantynów Łódzki, ul. Zgierska 4
Interne KennungZP-2380/3/26/RK - część 36