See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBm voor de nieuwbouw van een publiek zwembad aansluitend op de sporthal
Beschreibung: De opdracht betreft een DBm-opdracht (Design, Build & maintain) voor de nieuwbouw van een publiek zwembad gekoppeld aan de bestaande sporthal te Veurne. Het project omvat het volledige ontwerp, de bouw en het onderhoud van een multifunctioneel zwembadcomplex geschikt voor wedstrijdzwemmen (niet-olympisch), schoolzwemmen en recreatief gebruik. Het onderhoud betreft een periode van 2 jaar na definitieve oplevering. Het onderhoud tussen de voorlopige en definitieve oplevering, dat naast de waarborging van de aangeboden technieken eenzelfde invulling heeft als het hiervoor bedoelde onderhoud na de definitieve oplevering, dient inbegrepen te zijn in de bouwkostprijs. Het zwembad zal beschikken over verschillende zwemzones en bijhorende technische installaties, ontworpen met aandacht voor soberheid, energie-efficiëntie, toegankelijkheid (A+), lage exploitatiekosten en een geïntegreerde aansluiting op de huidige sporthal. Het budget zoals ingeschreven op het meerjarenplan bedraagt 15.000.000 EUR incl. btw voor het totaalproject.
Interne Kennung: PPP017-5017/6030/20255017
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1