See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi”. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w szczególności w załączniku Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego oraz oprogramowania, w podziale na 6 części, w szczególności: Część Nr 1 – Zakup oprogramowania - mobilne tokeny do uruchomienia dwuskładnikowego uwierzytelniania połączeń VPN Kod CPV: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, Część Nr 2 – Oprogramowanie wspierające pracę Szpitala w zakresie laboratoriów diagnostycznych (system magazynowy) Kod CPV: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Część Nr 3 – System wspierający organizację i monitorujący parametry jakości pracy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Zintegrowany z ruchem chorych system prezentacji danych medycznych połączony z oceną parametrów życiowych pacjenta Kod CPV: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Część Nr 4 - Zakup oprogramowania - Voicebot oparty o AI obsługujący pacjentów Szpitala Kod CPV: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Część Nr 5 - Zakup sprzętu ICT - skanerów przepływowych (10 szt.) Kod CPV: 30216110 – 0 Skanery komputerowe Część Nr 6 - Rozwój HIS - zakup oprogramowania - moduł koordynacji onkologicznej oraz integracja oprogramowania (chemioterapia) z systemem HIS Kod CPV: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania. Dostarczony sprzęt informatyczny musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 – dla danej części zamówienia. 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 2 „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 4. Brak złożenia zał. Nr 2 stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: ZP/128/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 1 - ZP/128/2025
Los: LOT-0002
Titel: 2 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 2 - ZP/128/2025
Los: LOT-0003
Titel: 3 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 3 - ZP/128/2025
Los: LOT-0004
Titel: 4 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 4 - ZP/128/2025
Los: LOT-0005
Titel: 5 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 5 - ZP/128/2025
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0006
Titel: 6 - "Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi"
Interne Kennung: Część Nr 6 - ZP/128/2025