See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywne dostawy wyrobów używanych w laparoskopii i endoskopii oraz innych wyrobów medycznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów wraz z rozładunkiem do siedziby Zamawiającego (Przedmiot zamówienia), określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 456819-2025
Interne Kennung: 12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.