2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie
Beschreibung: Výstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie. Zakázka může být realizována ve spolupráci se subdodavateli. Rozsah projektu je stanoven Projektovou dokumentací a souvisejícím Výkazem výměr, které jsou přílohami zadávací dokumentace tohoto Projektu. Nové fotovoltaické elektrárny budou instalovány dle Projektové dokumentace celkem na pěti městských budovách o celkovém výkonu ve výši 204,4 kWp a shodné nebo větší využitelné kapacitě akumulace elektrické energie. Součástí akce je také provedení nové přípojky elektrické energie u jednoho z dílčích projektů výstavby FVE a oprava střechy u jednoho z daných objektů, které jsou přidruženými pracemi v rámci projektu.
Interne Kennung: Výstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění je dodávka včetně instalace nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie. Předmět plnění je blíže specifikován v přílohách P1 až P9. Nové fotovoltaické elektrárny budou instalovány dle Projektové dokumentace celkem na pěti městských budovách o celkovém výkonu ve výši 204,4 kWp a shodné nebo větší využitelné kapacitě akumulace elektrické energie. Součástí akce je také provedení nové přípojky elektrické energie u jednoho z dílčích projektů výstavby FVE a oprava střechy u jednoho z daných objektů, které jsou přidruženými pracemi v rámci projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen