2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf minicontainers
Beschreibung: Gemeente Venlo heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor het leveren van mini containers en het verwijderen en afvoeren van minicontainers(ongeacht fractie, kleur en inhoudsmaat) welke door Opdrachtnemer zijn ingenomen en niet worden hergebruikt. Op basis van de huidige inzichten wordt de opdrachtwaarde geraamd op € 150.000 - excl. BTW per jaar. Met een geraamde looptijd van 4 jaar komt de totale opdrachtwaarde (inclusief opties) op € 600.000 exclusief BTW. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst, inclusief opties, bedraagt € 700.000,-. Indien de maximale opdrachtwaarde is bereikt, eindigt de raamovereenkomst.
Interne Kennung: 438840
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 438840
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing