See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury składowania danych
Beschreibung: Rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury przetwarzania i składowania danych poprzez dostawę kompatybilnych z istniejącym środowiskiem, opisanym w rozdz. II SOPZ - załącznik nr 1 do Umowy, nowych serwerów stelażowych na potrzeby systemu AI.
Vorherige Bekanntmachung: 35746-2026
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objęty prawem opcji III.1.3. Dostawa drugiego serwera stelażowego zgodnego z serwerem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego, o którym mowa SOPZ III.1.1., co do producenta, modelu i parametrów. III.1.4. Dostawa drugiej karty akceleratora zgodnej z kartą dostarczoną w ramach zamówienia podstawowego, o której mowa SOPZ III.1.2., co do producenta, modelu i parametrów.