2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost RÚ Kladruby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace HW infrastruktury a SW vybavení a jejich následná technická podpora a údržba. Předmětem veřejné zakázky je též doprava všech dodávaných technologií na místo určení (místo plnění veřejné zakázky uvedené dále v této Zadávací dokumentaci) a jejich implementace a následné uvedení do provozu včetně nezbytného zaškolení obsluhy. Součástí veřejné zakázky jsou též veškeré další služby, dodávky a práce související s předmětem veřejné zakázky definované touto zadávací dokumentací. Předmětem plnění této Veřejné zakázky jsou: Dodávky technického a softwarového vybavení prvků aktivní bezpečnosti - HW, SW vybavení a služby specifikované v příloze č. 1 obchodních podmínek, Technické specifikace pro prvky aktivního kybernetického zabezpečení (aktivní bezpečnosti). Jedná se zejména o prvky uvedené níže: - Nástroj tvorby bezpečnostní dokumentace ISMS; - Systém a služby kybernetického bezpečnostního dohledu; - Systém pro centrální sběr a ukládání systémových logů; - Systém pro sběr, monitorování a analýzu síťového provozu; - Systém pro IDM; - Systém pro dohled a řízení sítě a implementaci RBAC. Dodávky technického a softwarového vybavení prvků pasivní bezpečnosti - HW, SW vybavení a služby specifikované v příloze č. 2 obchodních podmínek Technická specifikace pro prvky pasivního kybernetického zabezpečení (pasivní bezpečnosti). Jedná se zejména o prvky uvedené níže: - Virtualizační platforma umožňující provoz systémů a aplikací ve vysoké dostupnosti; - Prvky Core, Datacentrových a přístupových Access switchů a switchů umožňujících přímé napájení AP WiFi; - Prvky a systémy centrálního řízení drátové sítě; - Prvky a systémy centrálního řízení WiFi sítě a jejich koncové body WiFi AP; - Prvky a systémy centrálního datového replikačního úložiště; - Prvky a systémy zálohovacího datového úložiště; - Prvky pro ochranu zálohovaných a archivovaných dat Implementační a integrační služby související s dodávkou vybavení - Předimplementační analýza - Instalace, konfigurace a nasazení všech dodaných HW komponent a SW aplikací; - Vytvoření a nastavení nového virtuálního prostředí pro zajištění vysoké dostupnosti služeb; - Integrace a konfigurace všech prvků pasivní bezpečnosti a jejich integrace do prostředí zadavatele. Nastavení virtualizací, datových úložišť, switchů a sítí pro napojení do organizace; - Migrace všech stávajících dat, systémů a služeb do prostředí nové zabezpečené infrastruktury; - Integrace a konfigurace všech nových prvků aktivní bezpečnosti v rámci nové zabezpečené infrastruktury a jejich integrace do prostředí zadavatele. Instalace všech nových systémů a služeb potřebných pro realizaci zakázky; - Nastavení všech služeb centrální správy a dohledu; - Odinstalace starých a instalace a konfigurace nových drátových aktivních síťových prvků v rozvodnách objektů zadavatele; - Odinstalace starých a instalace a konfigurace nových bezdrátových aktivních síťových prvků v objektech zadavatele; - Provedení nutných optických svárů v komorách pro zajištění připojení; - Vytvoření dokumentace ke všem implementovaným systémům a službám; - Zaškolení obsluhy, tj. zaškolení administrátorů zadavatele na obsluhu pořizovaných prvků, systémů a služeb; - Ověření funkčnosti dodaných a naimplementovaných prvků a systémů a jejich případné úpravy. - Provedení před-implementační analýzy – podrobnější analýza současného stavu infrastruktury (výchozí stav) a popis realizace implementace nově dodávaných systémů a migrací. Prováděcí projekt bude předán zadavateli v elektronické podobě. Poskytnutí záruky po dobu 5 let s uvedením položkového rozpadu v rekapitulaci ceny. Poskytnutí servisní podpory po dobu 5 let
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 32422000 Netzkomponenten, 32415000 Ethernet-Netz, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_Kladruby_Kyberbezpečnost
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme