See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania, licencji w ramach "Działania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa" Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do kopii zapasowych, oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT, oprogramowania antywirusowego, oprogramowania do ochrony przed utratą danych
Vorherige Bekanntmachung: 2333-2026
Interne Kennung: DZP.341.95.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Zakup oprogramowania, licencji w ramach "Działania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa" Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4