149958-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenausbesserungsarbeiten – Obnova místních komunikací po povodni ve Městě Albrechticích – I. etapa – část 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova místních komunikací po povodni ve Městě Albrechticích – I. etapa – část 3
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v obnově stávajících místních komunikací a chodníků.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Obnova místních komunikací – Hynčice - Ztracená voda
BeschreibungPředmětem stavebních prací pro Část 1 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - obec Hynčice – Ztracená voda v celkové délce 1768 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung1
LosLOT-0004
TitelČást 4 – Obnova místních komunikací – ulice Nádražní a Okružní
BeschreibungPředmětem stavebních prací pro Část 4 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Nádražní - celková délka úpravy komunikace činí 182 m a - ulice Okružní - celková délka úpravy komunikace činí 467 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung4
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Obnova místních komunikací – ulice Zahradní a Sokola Tůmy
BeschreibungPředmětem stavebních prací pro Část 3 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Zahradní v celkové délce 346 m a - ulice Sokola Tůmy v celkové délce 115 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Obnova místních komunikací – Hynčice - Dlouhá voda
BeschreibungPředmětem stavebních prací pro Část 2 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - obec Hynčice – Dlouhá voda v celkové délce 1475 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung2