See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering HVO100 en tank- en laadpassen
Beschreibung: De gemeente Het Hogeland is voornemens een opdrachtnemer te contracteren voor de levering van HVO-diesel en voor het onderhouden en keuren van de brandstofinstallaties op de gemeentelijke locaties. Daarnaast het leveren van merkonafhankelijke laad- en tankpassen waarmee diverse brandstoffen kunnen worden afgenomen en wasbeurten kunnen worden uitgevoerd. Deze diensten dienen beschikbaar te zijn via tank of laadpassen of een gelijkwaardig systeem. De huidige contracten voor deze voorzieningen lopen af in 2026. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 30163100 Tankstellenkreditkarten, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van HVO100 en het onderhouden en keuren van onze brandstofpompen.
Beschreibung: Zie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht gaat in op 13 maart 2026 en eindigt op 13 maart 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van tank en laadpassen
Interne Kennung: 2
149982-2026 - Resultaat
Nederland – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Levering HVO100 en tank- en laadpassen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen, 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie, 30163100 Tankkaarten, 50112300 Autowasserij en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren van tank en laadpassen
Interne identificatiecode: 2