2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – SMLUVNÍ PODMÍNKY FIDIC
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování právních služeb v souvislosti se smluvními podmínkami, které se zakládají na mezinárodních standardech vydaných organizací FIDIC, jedná se zejména o smluvní podmínky vycházející z překladů jednotlivých knih, zejm. Červená kniha – FIDIC RED BOOK, Zelená kniha – FIDIC GREEN BOOK, Bílá kniha – FIDIC WHITE BOOK, Žlutá kniha – FIDIC YELLOW BOOK.
Interne Kennung: 01PU-005981
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: kritéria hodnocení nejvýhodnější poměr nabídkové ceny a kvality
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Podpora provozních úseku ve vztahu k FIDIC
Beschreibung: Předmětem této dílčí veřejné zakázky je komplexní právní zastupování klienta v souvislosti se smluvními podmínkami FIDIC, právní poradenství v obchodněprávních vztazích při realizaci stavebních prací a služeb dle smluvních podmínek FIDIC, zpracování právních rozborů a stanovisek, poskytování právních porad a konzultací, účasti a zastupování klienta při jednáních, jakož i další formy právních služeb v souvislosti se smluvními podmínkami FIDIC, při řešení smluvních vztahů během realizace veřejných zakázek navázaných na stavební práce FIDIC.