2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění zprostředkování distančních zdravotních služeb obyvatelům s trvalým pobytem v Plzeňském kraji prostřednictvím online komunikační platformy
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je zprostředkování poskytování distančních zdravotních služeb obyvatelům s trvalým pobytem na území Plzeňského kraje prostřednictvím online komunikační platformy, která propojí obyvatele s trvalým pobytem na území Plzeňského kraje s poskytovateli zdravotních služeb. Předmětem VZ je: a) provoz softwarového řešení (online komunikační platformy), a zároveň b) zajištění poskytovatelů zdravotních služeb, kteří distanční zdravotní služby poskytují (prostřednictvím online komunikační platformy) obyvatelům s trvalým pobytem na území Plzeňského kraje. Dodavatelem zajištění poskytovatelé zdravotních služeb musí mít udělené oprávnění k poskytování zdravotních služeb dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů, a poskytovat zdravotní služby v souladu s příslušnými právními předpisy.
Interne Kennung: CN/212/CN/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen