See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy przekładników prądowych, napięciowych oraz kombinowanych na napięcie 110kV
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia są dostawy przekładników prądowych, napięciowych i kombinowanych na napięcie 110kV, na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach. Ilość została określona w dokumentach przetargowych.
Vorherige Bekanntmachung: 803919-2025
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/09620/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31173000 Messwandler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawy przekładników prądowych, napięciowych oraz kombinowanych na napięcie 110kV
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy opis opcji oraz sposób w jaki Zamawiający może z niej skorzystać wraz z jej wysokością został opisany w §7a Projektu Umowy (Załącznik nr 9 do SWZ).