See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA BiNaSk
Beschreibung: Europese Aanbesteding BINASK-inrichting De opdracht waar deze aanbesteding voor is uitgeschreven bestaat uit drie projecten, daarbij gaat het om één nieuwbouw school en twee school locaties waar volledige vernieuwbouw plaatsvindt. De drie projecten waar het om gaat volgen hierna in een opsomming: Penta “Scala Rietvelden” Spijkenisse, Portus Juliana Roerdomplaan en Marnix Gymnasium Rotterdam. Deze aanbesteding is gecombineerd uitgeschreven voor alle drie de projecten, het is inschrijvers niet toegestaan om voor losse projecten een inschrijving dan wel prijsaanbieding in te dienen. Aanbestedende dienst heeft een gecombineerde aanbesteding uitgeschreven omdat de inrichtingsprojecten op dit onderdeel inhoudelijk gelijk zijn aan elkaar en de praktische uitvoering van de projecten binnen een afzienbare periode van elkaar plaats zullen vinden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0000