150074-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4,Zamawiający informuje, iż skraca termin składania ofert do 30 dni ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 109
Beschreibung: jednorazówka
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0017
Titel: 126
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0018
Titel: 217
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0019
Titel: 92
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0020
Titel: 157
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0021
Titel: 207
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0022
Titel: 72
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0023
Titel: 160
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0024
Titel: 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0025
Titel: 59
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0026
Titel: 61
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0027
Titel: 64
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0028
Titel: 65
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0029
Titel: 69
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0030
Titel: 116
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0031
Titel: 162
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0032
Titel: 163
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0033
Titel: 182
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0034
Titel: 62
Interne Kennung: 62