2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vodíkové hospodářství - Projekční a související práce
Beschreibung: Poskytnutí následujících služeb souvisejících s přípravou a realizací stavby systému vodíkového hospodářství (dále jen „Stavba“): a) zpracování základní projektové dokumentace Stavby, spolu se zajištěním zjišťovacího řízení podle ustanovení § 7 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o posuzování vlivů na životní prostředí), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZEIA“), a zajištěním stanoviska příslušného správního úřadu podle zákona č. 76/2002 Sb., o integrované prevenci a omezování znečištění, o integrovaném registru znečišťování a o změně některých zákonů (zákon o integrované prevenci), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZIP“), zda je k provozování Stavby nezbytné integrované povolení podle ZIP (dále jen „Integrované povolení“); b) vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení odstranění stávajících staveb nacházejících se v ploše, na níž má být umístěn elektrolyzér (dále jen „Demolice“), včetně získání pravomocného povolení Demolice; c) vypracování části zadávací dokumentace pro zadávací řízení, v rámci něhož bude vybírán dodavatel Stavby (dále jen „Dodavatel“), spočívající v technických podmínkách podle § 89 a násl. ZZVZ, a následná spolupráce se Zadavatelem v rámci zadávacího řízení, v němž bude vybírán Dodavatel; d) za předpokladu, že příslušný úřad podle ZEIA (dále jen „EIA Úřad“) dojde ve zjišťovacím řízení k závěru, že Stavba podléhá posouzení podle ZEIA, zajištění posouzení vlivu záměru Stavby na životní prostředí; e) vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru Stavby včetně zajištění pravomocného povolení záměru Stavby; f) za předpokladu, že ze stanoviska příslušného správního úřadu podle ZIP vyplyne, že k provozování Stavby je nezbytné Integrované povolení, vypracování žádosti o vydání Integrovaného povolení včetně zajištění pravomocného Integrovaného povolení. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 624191-2024
Interne Kennung: 3/2024 VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Právo zúžit plnění o části veřejné zakázky ad b) až f) za podmínek uvedených v čl. IV. odst. 6. závazného textu návrhu smlouvy na realizaci veřejné zakázky, jenž tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace