See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa rękawiczek jednorazowych dla USDK w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa rękawiczek jednorazowych dla USDK w Krakowie 2. OPCJA – TAK - Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji opisane zostały w załączniku nr 1 i załącznikach od nr 3/1 do 3/2 do niniejszej SWZ. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załącznik 1- Projekt umowy Załącznik 2- Formularz ofertowy Załączniki 3/1, 3/2 - Kalkulacja cenowa – Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 810083-2025
Interne Kennung: DZP-271-2-110/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ w szczególności załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3/1.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie ze specyfikacją
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ w szczególności załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3/2.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Haupteinstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
Beschreibung der Optionen: zgodnie z specyfikacją