2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čištění železničních kolejových vozidel pro oblast OCP Střed - Hlavní město Praha, Středočeský a Ústecký kraj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování služeb mezi zadavatelem a jedním vybraným dodavatelem na dobu neurčitou. Předmětem Smlouvy je provádění čistících a úklidových prací na osobních železničních kolejových vozidlech v rozsahu stanoveným předpisem ČD V71 včetně Opatření ředitele oblastního centra provozu Střed (dnes OŘOD Střed - Oblastní ředitelství osobní dopravy).
Interne Kennung: VZ0099092
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: úprava jednotkové smluvní ceny v závislosti na růstu minimální mzdy publikované na webových stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a na základě růstu míry inflace v souladu se Smlouvou