15027-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie usługi przygotowania inwestycji i pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego zadania: Połączenie kompleksu wojskowego nr 8737 w Białej Podlaskiej z drogą krajową nr 2: kompleks nr 8737 (wschodnia brama) - al. Solidarności - DK2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie usługi przygotowania inwestycji i pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego zadania: Połączenie kompleksu wojskowego nr 8737 w Białej Podlaskiej z drogą krajową nr 2: kompleks nr 8737 (wschodnia brama) - al. Solidarności - DK2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie usługi przygotowania inwestycji i pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego zadania: Połączenie kompleksu wojskowego nr 8737 w Białej Podlaskiej z drogą krajową nr 2: kompleks nr 8737 (wschodnia brama) - al. Solidarności – DK2. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi Dodatkowe przedmioty: 71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne. 71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na możliwości rozszerzenia zamówienia podstawowego o dodatkowe usługi w zakresie określonym w SWZ. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie oświadczenia woli Zamawiającego, w formie pisemnej, w terminie obowiązywania umowy. 4. Zakres podstawowy zamówienia obejmuje zorganizowanie i sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego we wszystkich branżach zadania: Połączenie kompleksu wojskowego nr 8737 w Białej Podlaskiej z drogą krajową nr 2: kompleks nr 8737 (wschodnia brama) - al. Solidarności - DK2. 5. Zakres prawa opcji obejmuje możliwość zamówienia dodatkowej usługi polegającej na przygotowaniu inwestycji na którą składają się następujące etapy: 1) weryfikacja dokumentacji projektowej; 2) wsparcie merytoryczne w roli biegłego w procedurze przetargowej wszczętej w celu wyłonienia wykonawcy na realizację robót budowlanych. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. 7. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.3.22.2025.MCH2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001