See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeeronderzoek in Gent 2026
Beschreibung: De uit te voeren diensten betreffen het uitvoeren van een parkeeronderzoek in de stad Gent. Het onderzoeksgebied betreft het volledige betalend gebied en een zone daarrond, aangevuld met enkele verderop gelegen zones in deelgemeenten en de park-and-rides. Binnen deze opdracht wordt zowel een onderzoek naar de parkeersituatie op weekdagen gedaan, als een gelijkaardig onderzoek op zaterdag binnen een beperkter gebied. Het parkeeronderzoek omvat het registreren (door middel van een scanvoertuig met ANPR-camera’s of andere, gelijkaardige, systemen) van de geografische positie en het kenteken van alle geparkeerde wagens in het onderzoeksgebied, het maken van overzichtsbeelden ter ondersteuning, het omzetten van de registraties in GIS-data, het controleren en opschonen van de dataset, het verrijken van de data, het verwerken en analyseren van de gegevens, en het opstellen van een gedetailleerde rapportage (tabellen, grafieken, kaartmateriaal) die finaal beschikbaar zal worden gesteld op de stadswebsite. Het doel van deze opdracht is om te komen tot gedetailleerde data waarmee de aanbestedende overheid aan de slag kan voor het formuleren van beleidsbeslissingen, het beantwoorden van vragen, het monitoren van trends, etc. inzake parkeerbeleid.
Interne Kennung: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 05/2025 - 1
Interne Kennung: 1