See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych II nr ref 18/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych z podziałem na 55 części. Część 1 – FARBY specjalistyczne A; Część 2 – FARBA DWUSKŁADNIKOWA 04W004; Część 3 – FARBA DO GRUNTOWANIA MIL-P-87112; Część 4 – FARBY specjalistyczne B; Część 5 – FARBA M85285-1H-SIX 16OZ-36375 AEROSOL/6; Część 6 – FARBY specjalistyczne C; Część 7 – FARBY specjalistyczne D; Część 8 – FARBA NAWIERZCHNIOWA FMS1027 KOLOR 36270; Część 9 – KLEJ EC2216 473,2ML; Część 10 – ŚRODKI CZYSZCZĄCE I ANTYKOROZYJNE; Część 11 – ZMYWACZ DETERGENT 55GAL MIL-PRF-87937-IV; Część 12 – ROZPUSZCZALNIK MIL-PRF-680, TYPE II; Część 13 – DETERGENT, ŚRODKI ANTYKOROZYJNE i ANTYBLOKUJĄCE; Część 14 – ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY E-Z GRIP; Część 15 – ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE PRZYWIERANIU I SILIKONOWE; Część 16 – MASY USZCZELNIAJĄCE A; Część 17 – USZCZELNIACZE; Część 18 – USZCZELNIACZ 3,5OZ. AMS3277; Część 19 – MASA USZCZELNIAJĄCA FMS3049; Część 20 – USZCZELNIACZ CROSSCHECK 83316 1OZ; Część 21 – MASY USZCZELNIAJĄCE B; Część 22 – ŚRODEK DO USUWANIA MAS USZCZE. MIL-D9063; Część 23 – KLEJ FMS-3076-FORM-II; Część 24 – KLEJ FMS-3059-FM1; Część 25 – KLEJE A; Część 26 – KLEJE B; Część 27 – KLEJ 3145RTV; Część 28 – ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY LUBRI-BOND HT; Część 29 – KLEJE C; Część 30 – ZMYWACZE; Część 31 – PREPARAT HYDRO SKIP 5005560; Część 32 – KLEJE D; Część 33 – SMAR AMS-G-4343; Część 34 – SMAR MIL-G-27617; Część 35 – SMAR LOTNICZY KRYTOX 240AC 453G; Część 36 – SMARY; Część 37 – OLEJE; Część 38 – KLEJE E; Część 39 – ŻYWICA EPOKSYDOWA 552059-01; Część 40 – ZMYWACZ DO PENETRANTÓW ZR-10C; Część 41 – INNE ŚRODKI CHEMICZNE. Część 42 – OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY; Część 43 – SMARY I; Część 44 – SMARY II; Część 45 – OLEJE PRZEKŁADNIOWE; Część 46 – OLEJE SLNIKOWE; Część 47 – OLEJE DO SPRĘŻAREK; Część 48 – OLEJE SMARNE; Część 49 – SMARY III; Część 50 – OLEJ HYDRAULICZNY; Część 51 – PREPARATY UNIWERSALNE ; Część 52 – SMARY SPECJALNE I; Część 53 – SMARY SPECJALNE II; Część 54 – OLEJ SMAROWY; Część 55 – PŁYN HAMULCOWY; Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert o 5 dni (postępowanie prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FARBY specjalistyczne A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 1 - Farby specjalistyczne A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: FARBA DWUSKŁADNIKOWA 04W004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 2 - FARBA DWUSKŁADNIKOWA 04W004. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: FARBA DO GRUNTOWANIA MIL-P-87112
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 3 - FARBA DO GRUNTOWANIA MIL-P-87112. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: FARBY SPECJALISTYCZNE B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 4 - Farby specjalistyczne B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: FARBA M85285-1H-SIX 16OZ-36375 AEROSOL/6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 5 - FARBA M85285-1H-SIX 16OZ-36375 AEROSOL/6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: FARBY SPECJALISTYCZNE C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 6 - Farby specjalistyczne C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: FARBY SPECJALISTYCZNE D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 7 - Farby specjalistyczne D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: FARBA NAWIERZCHNIOWA FMS1027 KOLOR 36270
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 8 - FARBA NAWIERZCHNIOWA FMS1027 KOLOR 36270. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0009
Titel: KLEJ EC2216 473,2ML
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 9 - KLEJ EC2216 473,2ML. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0010
Titel: ŚRODKI CZYSZCZĄCE I ANTYKOROZYJNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 10 - ŚRODKI CZYSZCZĄCE I ANTYKOROZYJNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0011
Titel: ZMYWACZ DETERGENT 55GAL MIL-PRF-87937-IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 11 - ZMYWACZ DETERGENT 55GAL MIL-PRF-87937-IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0012
Titel: ROZPUSZCZALNIK MIL-PRF-680, TYPE II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 12 - ROZPUSZCZALNIK MIL-PRF-680, TYPE II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0013
Titel: DETERGENT, ŚRODKI ANTYKOROZYJNE i ANTYBLOKUJĄCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 13 - DETERGENT, ŚRODKI ANTYKOROZYJNE i ANTYBLOKUJĄCE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0014
Titel: ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY E-Z GRIP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 14 - ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY E-Z GRIP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0015
Titel: ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE PRZYWIERANIU I SILIKONOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 15 - ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE PRZYWIERANIU I SILIKONOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0016
Titel: MASY USZCZELNIAJĄCE A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 16 - MASY USZCZELNIAJĄCE A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: USZCZELNIACZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 17 - USZCZELNIACZE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0018
Titel: USZCZELNIACZ 3,5OZ. AMS3277
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 18 - USZCZELNIACZ 3,5OZ. AMS3277. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0019
Titel: MASA USZCZELNIAJĄCA FMS3049
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 19 - MASA USZCZELNIAJĄCA FMS3049. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0020
Titel: USZCZELNIACZ CROSSCHECK 83316 1OZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 20 - USZCZELNIACZ CROSSCHECK 83316 1OZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0021
Titel: MASY USZCZELNIAJĄCE B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 21 - MASY USZCZELNIAJĄCE B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0022
Titel: ŚRODEK DO USUWANIA MAS USZCZE. MIL-D9063
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 22 - ŚRODEK DO USUWANIA MAS USZCZE. MIL-D9063. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0023
Titel: KLEJ FMS-3076-FORM-II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 23 - KLEJ FMS-3076-FORM-II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0024
Titel: KLEJ FMS-3059-FM1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 24 - KLEJ FMS-3059-FM1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0025
Titel: KLEJE A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 25 - KLEJE A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0026
Titel: KLEJE B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 26 - KLEJE B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0027
Titel: KLEJ 3145RTV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 27 - KLEJ 3145RTV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0028
Titel: ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY LUBRI-BOND HT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 28 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY LUBRI-BOND HT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0029
Titel: KLEJE C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 29 - KLEJE C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0030
Titel: ZMYWACZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 30 - ZMYWACZE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0031
Titel: PREPARAT HYDRO SKIP 5005560
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 31 - PREPARAT HYDRO SKIP 5005560. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0032
Titel: KLEJE D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 32 - KLEJE D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0033
Titel: SMAR AMS-G-4343
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 33 - SMAR AMS-G-4343. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0034
Titel: SMAR MIL-G-27617
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 34 - SMAR MIL-G-27617. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0035
Titel: SMAR LOTNICZY KRYTOX 240AC 453G
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 35 - SMAR LOTNICZY KRYTOX 240AC 453G. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0036
Titel: SMARY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 36 - SMARY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0037
Titel: OLEJE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 37 - OLEJE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0038
Titel: KLEJE E
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 38 - KLEJE E. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0039
Titel: ŻYWICA EPOKSYDOWA 552059-01
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 39 - ŻYWICA EPOKSYDOWA 552059-01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0040
Titel: ZMYWACZ DO PENETRANTÓW ZR-10C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 40 - ZMYWACZ DO PENETRANTÓW ZR-10C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0041
Titel: INNE ŚRODKI CHEMICZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 41 - INNE ŚRODKI CHEMICZNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0042
Titel: OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 42 - OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0043
Titel: SMARY I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 43 - SMARY I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0044
Titel: SMARY II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 44 - SMARY II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0045
Titel: OLEJE PRZEKŁADNIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 45 - OLEJE PRZEKŁADNIOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0046
Titel: OLEJE SILNIKOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 46 - OLEJE SILNIKOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0047
Titel: OLEJE DO SPRĘŻAREK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 47 - OLEJE DO SPRĘŻAREK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0048
Titel: OLEJE SMARNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 48 - OLEJE SMARNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0049
Titel: SMARY III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 49 - SMARY III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0050
Titel: OLEJ HYDRAULICZNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 50 - OLEJ HYDRAULICZNY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0051
Titel: PREPARATY UNIWERSALNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 51 - PREPARATY UNIWERSALNE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0052
Titel: SMARY SPECJALNE I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 52 - SMARY SPECJALNE I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0053
Titel: SMARY SPECJALNE II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 53 - SMARY SPECJALNE II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0054
Titel: OLEJ SMAROWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 54 - OLEJ SMAROWY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.
Los: LOT-0055
Titel: PŁYN HAMULCOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych - część 55 - PŁYN HAMULCOWY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5 do SWZ - OPZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu. Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty. Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca jest zobowiązany przedstawić informację o okresie jego przydatności do użycia, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. Wykonawca przy dostawie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany dołączyć karty charakterystyki (MSDS) w języku polskim. Nie dostarczenie karty charakterystyki skutkowało będzie odmową przyjęcia towaru. W przypadku wymaganej normy wskazanej w OPZ, karta charakterystyki przedmiotu musi w sposób jednoznaczny potwierdzać jej spełnienie. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ, Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia w terminie trwania umowy na swój koszt. Na produkty chemiczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego.