150309-2025 - Wettbewerb
Polen – Hotel-Übernachtungen – Hotelarskie usługi noclegowe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotelarskie usługi noclegowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej w celu udzielania zamówień wykonawczych na hotelarskie usługi noclegowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: 2/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie niniejsze prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z zachowaniem zasad określonych ustawą Pzp dla zamówienia klasycznego o wartości szacunkowej równej lub przekraczającej progi unijne. 2. W zakresie nieuregulowanym niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”, zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). W razie sprzeczności pomiędzy dokumentacją zamówienia oraz ustawą Pzp lub przepisami wykonawczymi pierwszeństwo mają przepisy prawa. 3. Dodatkowo Zamawiający informuje, że: 1) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 2) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Części zamówienia zostały opisane w OPZ - Wykonawca może złożyć zamówienie na dowolną ilość części. 3) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 4) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w niniejszym postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 5) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim 2. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia: 1) w przypadku spółki cywilnej Zamawiający przyjmuje, że Wykonawcami są wspólnicy spółki cywilnej, których udział w postępowaniu traktowany jest jako wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 58 ust. 1 ustawy Pzp; 2) Wykonawcy występujący wspólnie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego; 3) Pełnomocnictwo do dokonywania czynności, o których mowa w pkt 2 powinno mieć postać dokumentu stwierdzającego ustanowienie pełnomocnika, podpisanego przez uprawnionych do ich reprezentacji przedstawicieli wszystkich pozostałych Wykonawców. Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty; 4) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy; 5) Oferta musi być podpisana w taki sposób, by wiązała wszystkich wykonawców występujących wspólnie; 6) Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą z wykonawcą występującym jako pełnomocnik pozostałych (liderem); 7) Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców; 8) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają łącznie Formularz ofertowy; 3. Zamawiający odrzuci oferty wykonawców, którzy nie wykażą, że nie zachodzą wobec nich przesłanki określone w ust. 1. 4. Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy Pzp informuje, iż w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej w celu udzielania zamówień wykonawczych na hotelarskie usługi noclegowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Interne Kennung: 2/ZP/2025 - część IX