150341-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki GminyMiastoPruszków za pośred. mikroinstalacji fotowoltaicz
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego ( 230 punktów ) oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki Gminy Miasto Pruszków za pośrednictwem mikroinstalacji fotowoltaicznej ( 1 punkt ). 1.4/ Poszczególne punkty poboru energii elektrycznej rozliczane będą przez określonych płatników – zgodnie z zestawieniem punktów (wg załączników do wzoru umowy). Umowy na sprzedaż energii elektrycznej będą zawarte przez Gminę Miasto Pruszków oraz pozostałe jednostki organizacyjne Gminy Miasta Pruszków (wg załączników do projektu umowy). Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego - w sumie 230 punktów odbioru energii oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki Gminy Miasto Pruszków za pośrednictwem mikroinstalacji fotowoltaicznej ( 1 punkt ). Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostawy 10 336 559 kWh w tym energia rozliczana: a) całodobowo (w grupach G11, C11, C11o, C21, B21, R) – 9 949 620 kWh b) w strefie szczytowej (w grupach C12a) – 29 883 kWh, c) w strefie pozaszczytowej ( w grupach C12a) – 60 690 kWh, d) dzień (w grupach C12b, C22b) – 205 703 kWh, e) noc (w grupach C12b, C22b) – 90 663 kWh. Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 5 125,30 kW Szacunkowe ilości zapotrzebowania na energię są ilościami służącymi wyłącznie do wyłonienia najkorzystniejszej oferty Wykonawcy. Rzeczywista wartość będzie zależna od ilości energii zużytej w poszczególnych punktach. Zamawiający ma zawarte umowy z PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie na dystrybucję energii elektrycznej na czas nieokreślony.
Interne Kennung: WSR.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki Gminy Miasto Pruszków za pośrednictwem mikroinstalacji foto
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego ( 230 punktów ) oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki Gminy Miasto Pruszków za pośrednictwem mikroinstalacji fotowoltaicznej ( 1 punkt ). 1.4/ Poszczególne punkty poboru energii elektrycznej rozliczane będą przez określonych płatników – zgodnie z zestawieniem punktów (wg załączników do wzoru umowy). Umowy na sprzedaż energii elektrycznej będą zawarte przez Gminę Miasto Pruszków oraz pozostałe jednostki organizacyjne Gminy Miasta Pruszków (wg załączników do projektu umowy). Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Pruszków, w tym jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Miasto Pruszków oraz Urzędu Miasta Pruszkowa, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego - w sumie 230 punktów odbioru energii oraz sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jednostki Gminy Miasto Pruszków za pośrednictwem mikroinstalacji fotowoltaicznej ( 1 punkt ). Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostawy 10 336 559 kWh w tym energia rozliczana: a) całodobowo (w grupach G11, C11, C11o, C21, B21, R) – 9 949 620 kWh b) w strefie szczytowej (w grupach C12a) – 29 883 kWh, c) w strefie pozaszczytowej ( w grupach C12a) – 60 690 kWh, d) dzień (w grupach C12b, C22b) – 205 703 kWh, e) noc (w grupach C12b, C22b) – 90 663 kWh. Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 5 125,30 kW Szacunkowe ilości zapotrzebowania na energię są ilościami służącymi wyłącznie do wyłonienia najkorzystniejszej oferty Wykonawcy. Rzeczywista wartość będzie zależna od ilości energii zużytej w poszczególnych punktach. Zamawiający ma zawarte umowy z PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie na dystrybucję energii elektrycznej na czas nieokreślony.