2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drukarki laserowej do kasetek histopatologicznych na potrzeby Zakładu Patomorfologii Copernicus PL Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drukarki laserowej do kasetek histopatologicznych na potrzeby Zakładu Patomorfologii Copernicus PL Sp. z o.o.: 2. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, której szczegółowy opis, asortyment oraz ilości zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ). Zamawiający załącza niniejszy załącznik do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w niniejszym załączniku potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umowy- załącznik nr 3 do SWZ. 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interne Kennung: D10.251.15.F.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Interne Kennung: D10.251.15.F.2025_1