See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spycharki gąsienicowej w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spycharki gąsienicowej w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu, spełniającego obowiązujące europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa pracy. Zamawiający w Klasyfikacji Środków Trwałych zakwalifikował przedmiot zamówienia, jako maszynę do robót ziemnych i fundamentowych o symbolu 580. 2. Dostarczona w ramach zamówienia spycharka gąsienicowa musi być nowa (rok produkcji – nie starszy niż 2025 r.), w pełni sprawna i wolna od wad uniemożliwiających jej użycie zgodnie z przeznaczeniem. 3. Wymagane parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu zamówienia szczegółowo określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz parametry techniczne i wyposażenie – kolumna 2 tabeli). 4. Warunki leasingu operacyjnego a) Okres trwania umowy leasingu: 5 lat (60 miesięcy). b) Zmienne miesięczne raty leasingu zgodne z harmonogramem (przez ratę leasingową rozumie się ratę ze zmiennym oprocentowaniem w trakcie trwania umowy leasingowej, WIBOR3M). c) Opłata wstępna 20 % wartości netto przedmiotu leasingu - nie jest traktowana, jako rata (płatna w terminie 10 dni od dostarczenia przedmiotu zamówienia na teren MZGOK). d) Po upływie okresu leasingu możliwość wykupu przedmiotu leasingu przez Zamawiającego. e) Wartość wykupu 1% wartości netto przedmiotu leasingu płatne po okresie trwania umowy leasingu (po wpłaceniu ostatniej raty leasingu oraz pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu). f) Opłata manipulacyjna – 0%. g) Podatek VAT wyliczony według aktualnej stawki do każdej raty leasingowej. h) Ubezpieczenie – Zamawiający wymaga ubezpieczenia spycharki gąsienicowej w całym okresie trwania umowy leasingu. Ubezpieczenie po stronie Wykonawcy, finansowane na podstawie oddzielnej faktury (nie wliczone w raty leasingu) 5. Obowiązki Wykonawcy oraz szczegółowe warunki wymagane przy realizacji zamówienia określono w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Szczegółowe warunki gwarancji i serwisu określa pkt IV Istotnych postanowień umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 754650-2025
Interne Kennung: DZ.361.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43211000 Planierraupen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001