2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS ICT Tablets
Beschreibung: Welkom op de DAS voor Tablets voor Stichting Nissewijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze tablets en toebehoren ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van tablets die nodig is voor een organisatie als Stichting Nissewijs met ca. 4200 leerlingen en ca. 550 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op de DAS voor Tablets voor Stichting Nissewijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze tablets en toebehoren ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1